Lokacije vadbe

Lokacije vadbe

Za točen urnik na posamezni lokaciji nam pišete na info@spicka.si.

Predšolske skupine

OŠ Tone Čufar Ljubljana

Vrtec 4-6 let in 1. – 3. razred

Lokacija

Čufarjeva ulica 11
1000 Ljubljana

Dvorana PIL Grosuplje

Predšolska dekleta 4 – 6 let

Lokacija

Ljubljanska cesta 40A
1290 Grosuplje

OŠ Louisa Adamiča Grosuplje

Predšolska skupina 4 – 6 let

Lokacija

Tovarniška cesta 14
1290 Grosuplje

OŠ Golo

Predšolska skupina 4 – 6 let in 1. razred

Lokacija

Golo 37
1292 Ig

OŠ Brezovica

Predšolska dekleta 4 – 6 let in 1. razred

Lokacija

Šolska ulica 15,
1351 Brezovica pri Ljubljani

ŠCR – Športni center Ribnica

Predšolska dekleta 4 – 6 let ter 1. razred

Lokacija

Majnikova ulica 2,
1310 Ribnica

Ljubljana in okolica

Tekmovalni program - Dvorana Gimnazije Vič

Tekmovalni program A1 

Lokacija

Tržaška cesta 72
1000 Ljubljana

OŠ Brinje Grosuplje

Začetnice (1. do 3. razred)

Lokacija

Ljubljanska cesta 40A
1290 Grosuplje

OŠ Brezovica

Začetnice, nadaljevalke (2. in 3. razred) in tekmovalke

Lokacija

Šolska ulica 15,
1351 Brezovica pri Ljubljani

OŠ Dravlje

Pripravljalnice (1. razred) in nadaljevalke (od 2. razreda dalje)

Lokacija

Klopčičeva ulica 1
1000 Ljubljana

OŠ Franca Rozmana Staneta

Pripravljalnica (1.- 3. razred)

Lokacija

Prušnikova ulica 85
1210 Ljubljana-Šentvid

OŠ Golo

Začetnice (1. razred), Predšolska skupina (4 – 6 let) nadaljevalke (2.-3. razred)

Lokacija

Golo 37
1292 Ig

OŠ Ig

Začetnice 1. in 2. razred nadaljevalke in tekmovalke (3. razred in starejše)

Lokacija

Troštova ulica 24
1292 Ig

OŠ Jožeta Moškriča

Pripravljalnice (1. – 3. razred) in nadaljevalke (od 2. razreda dalje)

Lokacija

Jarška cesta 34
1000 Ljubljana

OŠ Ledina

Pripravljalnica (1. razred), pripravljalnice (od 2. razreda dalje) in nadaljevalke (nadaljevalke vadijo na OŠ Poljane).

Lokacija

Komenskega ulica 19
1000 Ljubljana

OŠ Livada

Pripravljalnica (1.- 3. razred)

Lokacija

Ulica Dušana Kraigherja 2
1000 Ljubljana

OŠ Louisa Adamiča Grosuplje

Predšolska dekleta ter 1. do 3. razred

Lokacija

Tovarniška cesta 14
1290 Grosuplje

OŠ Milana Šuštaršiča

Pripravljalnice (1. r), nadaljevalke (2.r in starejše)

Lokacija

Štembalova ulica 2
1000 Ljubljana

OŠ Nove Jarše

Pripravljalnica (od 2. razreda dalje)

Lokacija

Clevelandska ulica 11
1000 Ljubljana

OŠ Poljane

Pripravljalnice (1. razred) MT, nadaljevalke (od 2. razreda dalje) in tekmovalke (od 3. razreda dalje) 

Lokacija

Zemljemerska ulica 7
1000 Ljubljana

OŠ Preserje

Začetnice, nadaljevalke in tekmovalke (od 3. razreda dalje)

Lokacija

Preserje 60
1352 Preserje

OŠ Savsko Naselje

Začetnice (1. in 2. razred), nadaljevalke in tekmovalke (od 3. razreda dalje)

Lokacija

Matjaževa ulica 4
1000 Ljubljana

OŠ Šentvid

Pripravljalnice

Lokacija

Prušnikova ulica 98
1210 Ljubljana-Šentvid

OŠ Tone Čufar

Pripravljalnica (1. do 3. razred) in nadaljevalke (od 4. razreda dalje)

Lokacija

Čufarjeva ulica 11
1000 Ljubljana

OŠ Trnovo

Pripravljalnice (1. razred), nadaljevalke (2. razred) in tekmovalke (od 3. razreda dalje)

Lokacija

Karunova ulica 14
1000 Ljubljana

OŠ Vide Pregrarc

Pripravljalnica (1. razred), pripravljalnica (2. razred) in pripravljalnica (3. do 5. razred)

Lokacija

Bazovškova ulica 1
1000 Ljubljana

OŠ Zadobrova

Pripravljalnice (1. do 3. razred)

Lokacija

Zadobrovška cesta 35
1260 Ljubljana – Polje

OŠ Zalog

Pripravljalnice (1. razred), nadaljevalke (od 2. razreda dalje)

Lokacija

Cerutova ulica 7
1000 Ljubljana

Dvorana Pil Grosuplje

Predšolska vadba, nadaljevalke in tekmovalke

Lokacija

Brezje pri Grosupljem 34,
1290 Grosuplje

Notranjska

OŠ Cerknica

Začetnice (1. in 2. razred), nadaljevalke (od 3. razreda dalje) in tekmovalke (vadijo na PŠ Grahovo VT)

Lokacija

C. 4. maja 92
1380 Cerknica

OŠ Cerknica - Maksim Gaspari Begunje

Začetnice (1. do 5. razred)

Lokacija

Begunje 26
1382 Begunje pri Cerknici

OŠ Cerknica - Grahovo

Začetnice (1. in 3. razred), nadaljevalke (od 3. razreda dalje) in tekmovalke

Lokacija

Grahovo 120
1384 Grahovo

OŠ Jožeta Krajca Rakek VT

Začetnice (1. in 2. razred) in nadaljevalke (od 3. razreda dalje)

Lokacija

Rakek 28
1381 Rakek

OŠ Jožeta Krajca Rakek - PŠ Unec MT

Začetnice (1. do 3. razred)

Lokacija

Partizanska cesta 28
1381 Rakek

OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče VT

Začetnice in nadaljevalke

Lokacija

Šolska ulica 11
1315 Velike Lašče

OŠ Dr. Franceta Prešerna Ribnica - ŠCR Igralnica – vrtec

Začetnice 1. razred ter predšolska dekleta in nadaljevalke (od 2. razreda dalje)

Lokacija

Majnikova ulica 2
1310 Ribnica

OŠ Stari trg pri Ložu VT

Začetnice

Lokacija

Cesta Notranjskega odreda 32,
1386 Stari trg pri Ložu

<–! – TERMIN UKINJEN!!

OŠ Stari trg pri Ložu – PŠ Iga vas MT

Začetnice

Lokacija

Iga vas 1,
1386 Stari trg pri Ložu

Štajerska

OŠ Vransko – PŠ Tabor

Začetnice (1. in 2. razred) in nadaljevalke (od 3. razreda dalje)

Lokacija

Tabor 21
3304 Tabor

OŠ Lava Celje

Začetnice (1. razred), nadaljevalke (2. in 3. razred) in nadaljevalke (od 4. razreda dalje)

Lokacija

Pucova ulica 7
3000 Celje

III. OŠ Celje

Začetnice (od 2. do 4. razreda)

Lokacija

Pucova ulica 7
3000 Celje