URNIKI 2017/18

Znani so VSI urniki.

Za ogled urnika izberite želeno lokacijo.

Legenda: VT pomeni velika telovadnica in MT – mala telovadnica

Predšolske skupine

Dvorana PIL Grosuplje

Predšolska dekleta 4 – 6 let

Sreda
16:45 – 17:30

Lokacija

Ljubljanska cesta 40A
1290 Grosuplje

OŠ Louisa Adamiča Grosuplje

Predšolska skupina 4 – 6 let MT

Sreda
15:15 – 16:15
Termin na Tovarniški

Začetek vadbe 13. septembra 2017.

Lokacija

Tovarniška cesta 14
1290 Grosuplje

OŠ Golo

Predšolska skupina 4 – 6 let in 1. razred

Ponedeljek
15:35 – 16:20

Začetek vadbe 18. septembra 2017.

Lokacija

Golo 37
1292 Ig

OŠ Brezovica

Predšolska dekleta 4 – 6 let in 1. razred

Torek
15.00 – 16.00 VT

Začetek vadbe 19. septembra 2017.

Lokacija

Šolska ulica 15,
1351 Brezovica pri Ljubljani

ŠCR – Športni center Ribnica

Predšolska dekleta 4 – 6 let ter 1. razred

Sreda
17:10 – 17:55, Igralnica – vrtec

Začetek vadbe 3. oktobra 2017.

Lokacija

Majnikova ulica 2,
1310 Ribnica

Ljubljana in okolica

Tekmovalni program - Dvorana Gimnazije Vič

Tekmovalni program A1 VT

Torek 17:00 – 19:30
in
Četrtek 16:30 – 19:00
Možnost vadbe tudi 1x tedensko.

Začetek vadbe 5. septembra 2017.

Lokacija

Tržaška cesta 72
1000 Ljubljana

OŠ Brinje Grosuplje

Začetnice (1. do 3. razred) MT

Sreda
13:45 – 14:45
Predviden urnik. V primeru večjega vpisa bomo odprli še dodoatni termin za nadaljevalke.

Začetek vadbe 13. septembra 2017.

Lokacija

Ljubljanska cesta 40A
1290 Grosuplje

OŠ Brezovica

Začetnice VT

Torek
15:00 – 16:00

Nadaljevalke (2. in 3. razred) VT

Četrtek
15:00 – 16:00

Tekmovalke VT

Torek in četrtek
15:00 – 16:30
Možnost vadbe tudi 1x tedensko.

Začetek vadbe 19. septembra 2017.

Lokacija

Šolska ulica 15,
1351 Brezovica pri Ljubljani

OŠ Dravlje

Pripravljalnice (1. razred) MT

Ponedeljek
14:00 – 14:45

Nadaljevalke (od 2. razreda dalje) MT

Ponedeljek in četrtek
15:00 – 16:30

Začetek vadbe 11. septembra 2017.

Lokacija

Klopčičeva ulica 1
1000 Ljubljana

OŠ Franca Rozmana Staneta

Pripravljalnica (1.- 3. razred) VT

Torek
16:30 – 17:15

Začetek vadbe 26. septembra 2017.

Lokacija

Prušnikova ulica 85
1210 Ljubljana-Šentvid

OŠ Golo

Začetnice (1. razred) in Predšolska skupina (4 – 6 let) MT

Ponedeljek
15:35 – 16:20

Nadaljevalke (2.-3. razred) MT

Ponedeljek
14:30 – 15:30

Začetek vadbe 18. septembra 2017.

Lokacija

Golo 37
1292 Ig

OŠ Ig - !ZAMAKNJEN ČETRTKOV TERMIN!

Začetnice 1. in 2. razred VT

Ponedeljek
13:45 – 14:45

Nadaljevalke in tekmovalke (3. razred in starejše) VT

Torek 14:15 – 15:45

Četrtek 14:30 – 16:00
Možnost vadbe tudi 1x tedensko.

Začetek vadbe 18 oz. 19. septembra 2017.

Lokacija

Troštova ulica 24
1292 Ig

OŠ Jožeta Moškriča

Pripravljalnice (1. – 3. razred) MT

Četrtek
14:00: – 14:45

Nadaljevalke (od 2. razreda dalje) VT

Petek
16:00 – 17:00

Začetek vadbe 15. septembra 2017.

Lokacija

Jarška cesta 34
1000 Ljubljana

OŠ Ledina

Pripravljalnica (1. razred) MT

Ponedeljek
16:00 – 16:45

Pripravljalnice (od 2. razreda dalje) VT

Sreda
16:00 – 16:45

Nadaljevalke

Nadaljevalke vadijo na OŠ Poljane.

Začetek vadbe 13. septembra 2017.

Lokacija

Komenskega ulica 19
1000 Ljubljana

OŠ Livada

Pripravljalnica (1.- 3. razred) VT

Ponedeljek
15:30 – 16:15

Začetek vadbe 11. septembra 2017.

Lokacija

Ulica Dušana Kraigherja 2
1000 Ljubljana

OŠ Louisa Adamiča Grosuplje

Predšolska dekleta ter 1. do 3. razred MT

Sreda
15:15 – 16:15
Termin na Tovarniški

Začetek vadbe 13. septembra 2017.

Lokacija

Tovarniška cesta 14
1290 Grosuplje

OŠ Milana Šuštaršiča

Pripravljalnice (1.r) VT

Torek
15:15 – 16:05

Nadaljevalke (2.r in starejše)

Ponedeljek 14:30 – 16:05 MT
in
Sreda 13:40 – 14:25 VT

Začetek vadbe 4. septembra 2017.

Lokacija

Štembalova ulica 2
1000 Ljubljana

OŠ Nove Jarše

Pripravljalnica (od 2. razreda dalje) MT

Četrtek
15:15 – 16:00

Začetek vadbe 14. septembra 2017.

Lokacija

Clevelandska ulica 11
1000 Ljubljana

OŠ Poljane - !DOKONČNI URNIKI! - veljajo od novembra dalje

Pripravljalnice (1. razred) MT in VT

Petek
14:30 – 15:15

Nadaljevalke (od 2. razreda dalje) MT

Ponedeljek
16:10 – 17:10

Tekmovalke (od 3. razreda dalje) VT

Ponedeljek 16:10 – 17:40
in
Petek 14:30 – 16:00

Začetek vadbe 11. septembra 2017.

Lokacija

Zemljemerska ulica 7
1000 Ljubljana

OŠ Preserje

Začetnice MT

Sreda
14:45 – 15:45

Nadaljevalke-Tekmovalke (od 3. razreda dalje)

Ponedeljek 15:30 – 17:00

Sreda 16:00 – 17:30

Četrtek 16:00 – 17:30

Začetek vadbe 13. oz. 11. septembra 2017.

Lokacija

Preserje 60
1352 Preserje

OŠ Savsko Naselje

Začetnice (1. in 2. razred) MT

Sreda
15:15 – 16:15

Nadaljevalke in tekmovalke (od 3. razreda dalje) MT

Torek in četrtek
17:00 -18:30

Začetek vadbe 12. septembra 2017.

Lokacija

Matjaževa ulica 4
1000 Ljubljana

OŠ Šentvid

Pripravljalnice MT

Torek
15:15 – 16:00

Začetek vadbe 19. septembra 2017.

Lokacija

Prušnikova ulica 98
1210 Ljubljana-Šentvid

OŠ Tone Čufar

Pripravljalnica (1. do 3. razred) VT

Ponedeljek 16:30 -17:15

Nadaljevalke (od 4. razreda dalje)

Vadba za nadaljevalke poteka na OŠ Poljane.

Začetek vadbe: 11. septembra 2017

Lokacija

Čufarjeva ulica 11
1000 Ljubljana

OŠ Trnovo

Pripravljalnice (1. razred) MT

Torek
13:45 – 14:30

Nadaljevalke (2. razred) MT

Torek
14:30 – 15:30

Tekmovalke (od 3. razreda dalje) MT

Sreda
14:30 – 16:15
Možnost vadbe tudi 2x tedensko z obsežnejšim programom, poleg srede še torek 14.30 – 16.00.

Začetek vadbe 12. septembra 2017.

Lokacija

Karunova ulica 14
1000 Ljubljana

OŠ Vide Pregrarc

Pripravljalnica (1. razred)

Petek
14:30 – 15:15

Pripravljalnica (2. razred)

Petek
15:15 – 16:00

Pripravljalnica (3. do 5. razred)

Petek
16:00 – 16:45

Začetek vadbe 29. septembra 2017.

Lokacija

Bazovškova ulica 1
1000 Ljubljana

OŠ Zadobrova

Pripravljalnice (1. do 3. razred) MT

Petek
15:00 – 15:45

Začetek vadbe 22. septembra 2017.

Lokacija

Zadobrovška cesta 35
1260 Ljubljana – Polje

OŠ Zalog

Pripravljalnice (1. razred) MT

Petek
13:30 -14:15

Nadaljevalke (od 2. razreda dalje) MT

Torek
13:30 – 15:00

Začetek vadbe 19. oz 22. septembra 2017.

Lokacija

Cerutova ulica 7
1000 Ljubljana

Dvorana Pil Grosuplje

Predšolska vadba VT

Sreda
16:45 – 17:30

Nadaljevalke in tekmovalke VT

Sreda 16:30 – 18:00
in
Petek 16:30 – 18:00
Možnost vadbe 1x ali 2x tedensko.

Začetek vadbe 6. septembra 2017.

Lokacija

Brezje pri Grosupljem 34,
1290 Grosuplje

Notranjska

OŠ Cerknica

Začetnice (1. in 2. razred) VT

Torek
14:15 – 15:15

Nadaljevalke (od 3. razreda dalje) VT

Torek
14:15 – 15:15

Tekmovalke

vadijo na PŠ Grahovo VT
Torek 16:45 – 18:15
Četrtek 16:15 – 17:30

Začetek vadbe 19. septembra, nadaljevalna/tekmovalna skupina na Grahovem 5. septembra.

Lokacija

C. 4. maja 92
1380 Cerknica

OŠ Cerknica - Maksim Gaspari Begunje

Začetnice (1. do 5. razred)

Torek
12:35 -13:35

Začetek vadbe 19. septembra 2017.

Lokacija

Begunje 26
1382 Begunje pri Cerknici

OŠ Cerknica - Grahovo

Začetnice (1. in 3. razred) VT

Četrtek
12:30 – 13:30

Nadaljevalke (od 3. razreda dalje) VT

Torek
16:45 – 18:15

Tekmovalke VT

Torek 16:45 – 18:15
Četrtek 16:15 – 17:30

Začetek vadbe 5. septembra 2017, skupina začetnic 21. septembra.

Lokacija

Grahovo 120
1384 Grahovo

OŠ Jožeta Krajca Rakek VT

Začetnice (1. in 2. razred)

Četrtek
13:30 -14:30

Nadaljevalke (od 3. razreda dalje)

Četrtek
14:45 -15:45

Začetek vadbe 14. septembra 2017.

Lokacija

Rakek 28
1381 Rakek

OŠ Jožeta Krajca Rakek - PŠ Unec MT

Začetnice (1. do 3. razred)

Torek
13:00 -14:00

Začetek vadbe 12. septembra 2017.

Lokacija

Partizanska cesta 28
1381 Rakek

OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče VT

Začetnice

Sreda
13:15 – 14:15

Nadaljevalke

Sreda
14:15 – 15:15

Začetek vadbe 4. oktobra 2017.

Lokacija

Šolska ulica 11
1315 Velike Lašče

OŠ Dr. Franceta Prešerna Ribnica - ŠCR Igralnica – vrtec

Začetnice 1. razred ter predšolska dekleta

Sreda
17:10 -17:55

Nadaljevalke (od 2. razreda dalje)

Sreda
16:00 – 17:00

Začetek vadbe 3. oktobra 2017.

Lokacija

Majnikova ulica 2
1310 Ribnica

OŠ Stari trg pri Ložu VT

Začetnice

Četrtek
14.00 – 15.00

Začetek vadbe 5. oktobra 2017.

Lokacija

Cesta Notranjskega odreda 32,
1386 Stari trg pri Ložu

<--! - TERMIN UKINJEN!! [toggle title="OŠ Stari trg pri Ložu – PŠ Iga vas MT"]

Začetnice

Četrtek 15:20 – 16:20

Začetek vadbe 5. oktobra 2017.

Lokacija

Iga vas 1,
1386 Stari trg pri Ložu

[/toggle] –>

Štajerska

OŠ Vransko – PŠ Tabor

Začetnice (1. in 2. razred) VT

Sreda
16:00 – 17:00

NAdaljevalke (od 3. razreda dalje) VT

Sreda
16:00 – 17:00

Začetek vadbe 4. oktobra 2017.

Lokacija

Tabor 21
3304 Tabor

OŠ Lava Celje

Začetnice (1. razred)

Sreda
13:00 – 14:00

Nadaljevalke (2. in 3. razred)

Sreda
14:00 – 15:00

Nadaljevalke (od 4. razreda dalje)

Sreda
14:00 – 15:00

Začetek vadbe 4. oktobra 2017.

Lokacija

Pucova ulica 7
3000 Celje

III. OŠ Celje

Začetnice (od 2. do 4. razreda)

Petek
15:00 – 16:00

Začetek vadbe 27. oktobra 2017.

Lokacija

Pucova ulica 7
3000 Celje